Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці працює асфальтоукладач, аналогів якому немає в Україні

Відсьогодні на дорогах Кременчука розпочав працювати новий європейський асфальтоукладач, придбаний у рамках міської підтримки КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління».  У  порівнянні з тими асфальтоукладчиками, які є на балансі міського комунального господарства, модифікація цього спецавтомобіля  набагато досконаліша та потужніша. На сьогоднішній день аналога йому немає навіть  в Україні, повідомляють у Кременчуцькій міській раді.
У присутності міського голови Віталія Малецького було прокладено першу смугу асфальту на вулиці Вадима Пугачова, де триває ремонт дорожнього покриття.  
В асфальтоукладачі удосконалена система роботи приладів, враховані всі фактори, що  дозволяють оператору пристосовуватись до будь-якої поверхні та на виході отримати ідеальний шар асфальтобетону.  За один прохід новий асфальтоукладач  може укласти асфальтобетону суміш на ширині до 7,5 метрів, що є вдвічі більшою, ніж на існуючих до цього. Всі ці технічні характеристики новопридбання є фурором у дорожньому будівництві Кременчука зокрема.