Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі діє мобільна бібліотечна альтанка

Другий рік поспіль у селі Козубівка Хорольського району проводиться етно-фестиваль “Під дідовими липами”. Завдяки проекту “Мобільна бібліотечна альтанка”, що підтримується Британською радою в Україні в рамках програми Active Citizens Ukraine у фестивалі взяла участь Хорольська центральна районна бібліотека.

Відтепер вона має можливість краще інформувати громаду району про послуги і заходи бібліотеки, а, найголовніше, популяризувати читання, як для дітей так і для дорослих.

Оскільки метою проведення фестивалю є збереження національної культурної спадщини України, бібліотекою був представлений один із розділів мобільної книжкової виставки-інсталяції „Читай зі смаком”, що була організована у бібліотеці в рамках проекту „Display-кросинг” – „Зі смаком калини”. Гостям фестивалю презентували бібліотечні книги про народні звичаї та обряди українців, їх вірування і менталітет. А ще відвідувачам мобільної бібліотечної альтанки пропонувалась виставка-продаж „Придбайте на згадку” з творами поетів-земляків та легендами Хорольщини.