Полтавщина Суспільство

У Глобиному змагалися найсильніші спортсмени району

У  м. Глобине відбувся  щорічний відкритий турнір на Кубок Глобинської громади POWER SHOW, в якому взяли участь більше 30 учасників .

Мета заходу – виявлення найсильнiших спортсменiв Глобинської громади у категоріях: пауерліфтинг, жим штанги лежачи, станова тяга, присідання, підняття штанги на біцепс, армреслінг; виявлення перспективного резерву до складу збірних команд громади для участі у обласних змаганнях; підвищення рівня майстерності спортсменів та подальшого розвитку видів спорту та їх популяризація в державі; пропаганда спорту серед жителів громади.

Про це повідомили в прес-службі Глобинської міської ради.

У ході загань найсильнішим в Пауерліфтингу  став Мазуренко Олександр, який набрав суму в 362,433 бали за коефіцієнтом Вілкса, друге місце зайняв Дракін Андрій з сумою 347,766 балів, третє – Бондаренко Олег з 331,176 балів.

У присіданнях перше місце посів чемпіон з Глобинщини – Олександр Мазуренко, друге місце виборов Андрій Дракін, а третє місце за Олегом Бондаренком.