Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ДЗОВ «Зоряний» відбулось урочисте закриття ІІІ зміни відпочинку

Літнє оздоровлення дітей у Кременчуці підходить до завершення. 20 серпня відбулося урочисте закриття ІІІ відпочинкової зміни у комунальному позаміському таборі  «Зоряний».  
Взагалі у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та його філії спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» влітку цього року гарно провели час та оздоровилися 1708 дітей 1236 – у «Зоряному» та 472 – у його філії СОК «Супутник», з них 400 дітей пільгових категорій. Кошти у сумі 2 млн 080 тис. грн  на придбання путівок для них були виділені  з міського бюджету, повідомляють у міській раді.
Для дітей у комунальних позаміських таборах було організовано змістовний, насичений різноманітними заходами та цікавий відпочинок, який завершився феєричним концертом.  Варто зазначити, що колектив ДЗОВ «Зоряний» цього року спільно з Фондом народонаселення ООН успішно реалізував тренінгову програму за проектом «Табір навичок майбутнього» для дітей 14-17 років.
Педагогічний колектив закладу та табористів  із успішним завершенням літнього відпочинку та  3-ї зміни привітали заступник міського голови Ольга Усанова та директор ДЗОВ «Зоряний» Григорій Угніч.  Кращим працівникам таборів «Зоряний» та «Супутник», а також найактивнішим дітям вони вручили грамоти та подарунки.
Варто зазначити, що цього року літній відпочинок і оздоровлення дітей у Кременчуці пройшло на належному рівні. Представник держпродспоживвслужби на останній апаратній нараді відзначив, що в жодному з позаміських таборів нашого міста не було позаштатних ситуацій та харчових отруєнь.