Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Третій рік поспіль на Полтавщині працюють мовні літні табори «Go camp»

Сьогодні заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло разом з директором Департаменту освіти та науки Оленою Харченко зустрілися з іноземними волонтерами-викладачами англійської мови у пришкільних мовних таборах «GoCamp».

“Ми вдячні вам, що ви знайшли час на навчання наших школярів. Для кожної дитини це можливість поспілкуватись з іноземним гостем, почути правильну вимову англійської та німецької мов та більше дізнатись про культуру вашого краю”, – зазначив Олег Пругло.

Протягом 3-х років більше тисячі юних полтавців поглибили знання у пришкільних мовних таборах.

“Цьогоріч п’ять освітніх закладів області приймають волонтерів для проведення дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської та німецької мов. У кожному таборі по 50 дітей віком від 10 до 15 років”, – розповіла Олена Харченко.

Під час зустрічі волонтери ділились своїми враженнями від дітей, шкіл, сімей, в яких вони проживають та Полтавщини вцілому.

“Школярі дуже допитливі. Під час занять ми не лише навчаємось, а й граємо в різні ігри, під час яких спілкуємось англійською. Вони багато розповідають про свій край та мальовничі місця. Проживаю я в дуже привітній сім’ї, вони завжди питають чи я не голодна”, – розповіла Луіза Смедемарк Крістенсен.

Протягом двох тижнів працюватимуть табори у Потічанському НВК “Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дитячий садок”, Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, Полтавській гімназії №6 Полтавської міської ради Полтавської області, КЗ “Полтавська ЗОШ І — ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області та в Розсошенській гімназії Полтавської районної ради Полтавської області.