Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Стримінговий сервіс Disney почне роботу наприкінці 2019 року

Конкурент Netflix, стримінговий сервіс Disney почне роботу наприкінці 2019 року. Про це повідомив виконавчий директор Disney Боб Айгер, інформує 112.ua.

За його словами, на старті в сервісі студії з’являться нові фільми компанії, включаючи “Капітана Марвел”, “Дамбо” і четвертих “Месників”. Також буде кілька фільмів, які створюються безпосередньо для потокової служби, таких як рімейк “Леді і бродяга” і комедія “Ноель” з Анною Кендрік.

Компанія Disney також має намір приступити до виробництва серіалів за таким франшизам, як “Корпорація монстрів” та “Класний мюзикл”. Передбачається, що всі підрозділи Disney, включаючи Pixar, Marvel, Lucasfilm і Fox, займуться виробництвом контенту для сервісу.

Наголошується, що у сервісі не буде попередніх епізодів “Зоряних воєн”, оскільки права на дистрибуцію вже розпродані. Тим не менш картини Lucasfilm, реліз яких відбудеться в 2019 році і пізніше, потраплять в бібліотеку онлайн-кінотеатру.

Відмічається, що бібліотека онлайн-кінотеатру буде наповнюватися поступово, а передбачувана ціна передплати буде нижчою, ніж у Netflix, через меншу кількість контенту.