Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Соціальні служби Полтави відвідують сім’ї, де є новонароджені діти

Один із напрямків роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – це здійснення контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

З цією метою проводиться вибіркове обстеження сімей, які стоять на обліку в управліннях соціального захисту населення та мають новонароджену дитину, повідомляють у Полтавській міській раді.

З початку 2018 року було обстежено 147 сімей, в яких проживає 237 дітей.

Також, з метою призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» проводиться обстеження сімей на предмет перевірки проживання дитини з матір’ю. Протягом 7 місяців поточного року було обстежено 90 сімей ( в них 135 дітей).

Під час перевірки працівники Центру виїжджають за місцем проживання сім’ї та проводять обстеження матеріально-побутових умов родини, складають висновок щодо задоволення потреб дитини, а також перевіряють фактичне проживання дитини з матір’ю.

Серед перевірених сімей фактів нецільового використання допомоги при народженні не виявлено.

Звертаємось до мешканців міста, у яких народилися малюки, з розумінням ставитись до даних перевірок, адже основне завдання такої роботи – захист інтересів новонароджених дітей.

Система Orphus