Ви тут:
Суспільство Україна 

“Шторм — 2018”: в Україні триває навчання Командування ВМС ЗС з силами оборони і безпеки (ФОТО)

Триває спільне командно-штабне навчання Командування Військово-Морських Сил ЗС України з силами оборони і безпеки “Шторм — 18”, що включає в себе управління військами (силами) в ході ведення оборони Чорноморського узбережжя. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Корабельні та катерні тактичні групи Військово-Морських Сил ЗС України виконали бойові стрільби по морським, повітряним і береговим цілям, провели мінно-загороджувальні та пошуково-рятувальні дії, охорону та оборону пунктів базування. Українські морські піхотинці здійснили висадку морського тактичного десанту, провели протидесантні дії у визначених районах.

Задіяна в навчанні від українських ВМС та інших видів ЗС України авіація окрім підтримки підрозділів здійснювала повітряну розвідку, польоти на пошук та знищення об’єктів, відбивала удари засобів повітряного нападу противника. Підрозділи інших військових формувань забезпечили посилення ділянок державного кордону, охорону автомобільних мостів та виконали інші завдання за призначенням.