Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Селяни Новосанжарського району пройшли обстеження у пересувних амбулаторіях

Цього тижня амбулаторії на колесах «Комплексні медичні послуги» виїхали до маленьких сіл Новосанжарського району Полтавщини, повідомили у Полтавському обласному центрі здоров’я.

Бригада медичних працівників розділилася за трьома маршрутами: перший вирушив до сіл Шпортьки та Горобці, другий – до Пудлівки та Губарівки, а третій – до Світліщини. У кожному з них мешкає менше сотні жителів. У цих населених пунктах немає ні ФАПів, ні амбулаторій, вони є віддаленими від районного центру, тому, коли з’явилася така нагода – селяни із задоволенням зібралися біля пересувних медичних комплексів для того, щоб пройти обстеження.

Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги запросив усіх жителів вищезгаданих сіл скористатися можливістю пройти безкоштовні медичні обстеження на сучасному обладнанні, придбаному завдяки реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

«Ця злагоджена бригада медичних працівників прийняла загалом 63 мешканці невеличких сіл нашого району у швидкому та зручному режимі. Вони дізналися про свій артеріальний тиск, індекс маси тіла, у них зняли електрокардіограми, взяли кров на аналізи”, – повідомив головний лікар Новосанжарського ЦПМСД Олег Яковенко.