Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники продовжують розповідати полтавцям правила пожежної безпеки

Аби запобігти виникненню пожеж на відкритій території та в приватному житловому секторі фахівці обласної Служби порятунку «101» щодня проводять з громадянами профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки.

Так, цими вихідними рятувальники поспілкувалися з мешканцями міст Кременчук, Полтава, Кременчуцького, Чутівського, Глобинського, Гадяцького, Котелевського, Машівського та Шишацького районів.

Під час спілкування з людьми рятувальники розповідали як уникнути пожежі в будинку, під час відпочинку на природі, а також, як діяти у разі виникнення пожежі – першочергові кроки. Також, фахівці Служби порятунку нагадували правила користування первинними засобами пожежогасіння та як можна ліквідувати пожежу на початковій стадії на відкритій території. Для того, щоб громадянами пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручали тематичні листівки та пам’ятки. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області закликає громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах, уважно слідкувати за протипожежним станом помешкань, не перевантажувати електромережу. Також, нагадуйте дітям про небезпеки пустощів з вогнем, сірниками, запальничками, легкозаймистими речовинами та уважно слідкуйте за їх дозвіллям.