Ви тут:
Суспільство Україна 

Розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій не зміниться, – Павло Розенко

Розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій не зміниться. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє “Урядовий портал“.

“Ймовірний перерахунок ціни на газ на отримувачах субсидій жодним чином не позначиться, тому що вони платять і платитимуть фіксовану суму. Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю платити за житлово-комунальні послуги або газ, мають звернутися до управління соцзахисту і оформити субсидію”, – сказав він.

Павло Розенко наголосив, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має прийматися після внесення змін до нової системи субсидій.

“Ці зміни, які відбулися у системі субсидій, мають бути відкориговані. Лише після виправлення ситуації у системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ. Є відповідні доручення і урядового комітету, який я очолюю, і Прем’єр-міністра і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і до системи субсидій будуть внесені необхідні корективи”, – підкреслив він.

“Наше головне завдання – захистити людей. Так, потрібно вдосконалювати систему субсидій, посилювати адресність і робити постійну верифікацію. Але найголовніше – система субсидій має залишатися простою і доступною. Всі, хто потребує відповідної допомоги, повинні її отримати”, – підсумував Віце-прем’єр-міністр.