Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Родина полтавської поетеси та бібліотекаря влаштувала творчу зустріч до ювілею подружнього життя

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася творча зустріч “Гостини у цікавої родини. А 40 років – то ще навіть і не половина сімейного віку”. Захід приурочили до 40-річчя подружнього життя Віктора і Галини Вовченків.

Полтавці, а особливо відвідувачі бібліотеки, знають Галину Вовченко як непересічного фотохудожника та літератора. Того дня випала нагода познайомитися з усією родиною Вовченків, де кожен демонстрував свої уміння та захоплення.

Дочка подружжя – Вікторія Михайленко – лікар -реаніматолог вищої категорії, презентувала свої роботи хенд-мейд вироби та прикраси. Онук Діма виконував пісні під гітару, адже захоплюється музикою, футболом та поглибленим вивченням іноземної мови. Онучка Ангеліна  продемонструвала гімнастичні елементи, адже вона є неодноразовою переможицею всеукраїнських змагань із гімнастики.
Родина сина Андрія Вовченка, діючого підполковника, із дружиною Анею та донечкою Яною приїхали із Бердянська. Яна читала вірші Галини Вовченко, ще вона вивчає поглиблено іноземну мову та відвідує театральний гурток. А дружина Аня потішила всіх роботами хенд-мейд та солодощами, приготованими  власноруч до свята.

 

поширити новину: