Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини довела вину шахрая, який ошукав 63 громадян

Прокуратурою Полтавської області довели вину шахрая, який ошукав 63 громадян на загальну суму понад 360 тисяч гривень, пропонуючи їм встановити неіснуючі металопластикові вікна.

Установлено, що 33-річний мешканець міста Полтава, як фізична особа-підприємець, укладав із громадянами договори поставки металопластикових вікон. При цьому, як з’ясувалось, у “підприємця” не було ані офісу, ані складу чи інших приміщень, які необхідні для здійснення подібного виду підприємницької діяльності. Крім того, чоловік не мав діючих договорів поставки металопластикових конструкцій із заводами-виробниками.  

Зловмиснику вдалось ошукати 63 громадян, яким завдано збитків на загальну суму більше 360 тисяч гривень.  Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Прокуратурою доведено вину “підприємця” у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) та за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 190 (закінчений замах на шахрайство, вчинене повторно) КК України.  

За вироком суду зловмиснику призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.    

Прокуратурою готується апеляційна скарга на м’якість призначеного покарання.