Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про становлення незалежності та конституціоналізму говорили під час заходу у Полтаві

Напередодні відзначення Дня Державного прапора України та Дня незалежності України, сьогодні фахівці системи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області спільно з Управлінням сімї, молоді   та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради провели правову вікторину «Україна — незалежна правова держава» для вихованців комунального закладу «Центр Соціально- психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

Під час заходу присутнім розповіли про основні етапи становлення державності в Україні, поінформували про визначні історичні постаті в становленні нашої держави та конституціоналізму.

«У січні цього року діти отримали право на вторинну правову допомогу, а саме на   представлення їх інтересів у суді, складання документів процесуального характеру як фахівцями системи БПД, так і адвокатами, які співпрацюють з нею», – повідомила учасникам заходу заступниця начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко  та поширила серед дітей буклети, що стосуються захисту прав дітей та системи безоплатної правової допомоги.

Вихованці комунального закладу мали змогу відгадати правові кросворд, скласти пазли із зображенням карти України, ознайомитися з акровіршами на патріотичні тематику, взяти участь у відеогрі «Ми діти твої – Україно!» та відгадати за допомогою фото визначних українських політиків, державних діячів, поетів, письменників.

Беручи участь у правовій вікторині, присутні мали змогу показати свої знання з правознавства, історії, основ державотворення.

Вихованці комунального закладу з захопленням брали участь у грі, а отримані реквізити у вигляді кросвордів, пазлів, фотографії у них справжнє захоплення та азарт до гри.

Святкового настрою по завершенні заходу учасники додали отримані повітряні кульки та солодкі подарунки.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.