Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Полтавський веслувальник захистив титул чемпіона світу в Португалії

У Монтемор-у-Велью (Португалія) на чемпіонаті світу з параканое українські паравеслувальники стали призерами усіх трьох заїздів.

А полтавець Сергій Ємельянов захистив титул чемпіона світу, вдруге приїхавши до фінішу найшвидше.

Він став паралімпійським чемпіоном світу у нозології KL3 із веслування на дистанції 200 метрів, адже у фіналі “А” фінішував першим із результатом – 39,031 секунди.

Ємельянов випередив суперників майже на 2 секунди: срібного призера — бразильця Чайо Карвальйо (39,761) та бронзового — росіянина Леоніда Крилова (40,896).

Сергій Ємельянов уже четвертий рік поспіль перемагає на параолімпійських чемпіонатах світу з веслування.

Нагадаємо, клас KL3 – для спортсменів з хорошою функцією тулуба і часткової функцією ніг, спортсмени здатні сидіти, нахиляючись вперед.

На чемпіонаті світу Ємельянов уже втретє, два останні роки стає найсильнішим з-поміж інших паравеслувальників.