Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавський комбінат хлібопродуктів відновив виробництво пшеничного борошна

“Завдяки підтримці керівництва Полтавської ОДА ми змогли повернути довіру приватних інвесторів і 17 серпня почали переробку. Полтавський комбінат хлібопродуктів відновив виробництво пшеничного борошна під керівництво в.о.генерального директора Олега Старих”, – йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

Вироблене борошно вищого і першого сорту вже доставили в пекарні Полтавської та Київської областей.

За допомогою рекомендацій керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України підприємству вдалося отримати підтримку Аграрного Фонду і зі слів його керівника Андрія Радченка, з вересня 2018 комбінат почне виконувати їх замовлення.

“Багато співробітників комбінату звільнилися, в даний момент залишилося 148 співробітників з 200, в зв’язку з чим розміщені заявки на біржі праці. Підприємство потребує фахівців”,  – повідомили у хлібокомбінаті.

Відділ збуту підприємства формує замовлення, також планують дату наступного запуску млина.

Згідно аналізу економістів хлібокомбінату, вартість борошна в регіоні зросла за період простою Комбінату, а в даний момент спостерігається дефіцит борошна в регіоні.

У планах комбінату: за вересень призвести 2000 тонн, за жовтень 3000 тонн, а до кінця року вийти на 4-5 тис. тонн борошна на місяць.