Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських медиків нагородили професійними відзнаками

9 серпня, в день Святого Пантелеймона, делегація з Полтавщини взяла участь в урочистій церемонії нагородження відзнаками за професіоналізм та милосердя номінантів на «Орден та Медаль Святого Пантелеймона».

Серед 500 учасників відібрали 20 в 5 номінаціях. Переможців у кожній номінації визначала Поважна рада. Досвід міжнародного співробітництва медицини області було презентовано в театрі імені Івана Франка у Києві у відеосюжеті, повідомляють у Полтавській ОДА.

Учасники урочистої церемонії з цікавістю переглянули його.

Директор ДОЗ Полтавської ОДА отримав Прославу-відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у 2018році, лікар-психіатр обласної психлікарні Катерина Гринь отримала медаль у номінації «За лікарське мистецтво».

Крім того,  директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак зустрівся з провідними фахівцями галузі охорони здоров’я України.

Під час зустрічі він розповів про діяльність медицини області, хід медичної реформи за підтримки керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування і особистої участі Валерія Головка та Олександра Біленького.