Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина та Львівщина планують реалізовувати спільні проекти, спрямовані на інтеграцію громад та спільне національно-патріотичне виховання

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущин

“Ми співпрацюємо з Львівською обласною радою, зараз готуємось до підписання меморандуму про співпрацю з Луганською та Донецькою областями. Україна єдина, а ми на своєму прикладі показуємо співпрацю, як регіони виходять на партнерські відносини взаємодії”, – сказав Олександр Біленький.

Голова Львівської обласної ради приїхав з пропозиціями для подальшої співпраці.

“Співпрацюючи з Полтавщиною хочемо реалізовувати спільні проекти пов’язані на інтеграції наших громад та спільне національно-патріотичного виховання. В найближчий час плануємо створити спільне радіо. На реалізацію проекту шукаємо фінансування не тільки в межах обласних бюджетів”, – повідомив Олександр Ганущин.

Щодо проекту по національно-патріотичному вихованню голова Львівської облради продемонстрував проект реконструкції дитячого табору у селі Сприня на базі якого в подальшому планують проводити заходи, типу Джури.

“Пропонуємо Полтавщині взяти участь. Наприклад, створити п’ять команд, які будуть грати. А один з комплексів (будиночків), які побудують в таборі матиме назву “Полтава”. Умовно змагання пройдуть у липні наступного року”, – зазначив Олександр Ганущин.

Олександр Біленький підтримав пропозицію та пообіцяв, що на наступні змагання п’ять команд з Полтавщини будуть.

Також голови облрад обговорили створення спільного радіо та підписання, у грудні, меморандуму про співпрацю.

Планують розробити спільний проект з розвитку культурної спадщини областей, визначивши єдину тему, наприклад, килимарство та вишивки. Можливо залучать Сумську, Донецьку чи Луганську області.

Завтра голова Львівської обласної ради зустрінеться з головою Донецької ОДА та обговорить створення спільного радіо та проекту з розвитку культурної спадщини.