Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавщина є одним з лідерів у реалізації програми будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям”, – Олександр Біленький

Сьогодні під час обговорення стану розбудови спортивної інфраструктури області голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наголосив, що Полтавщина є одним з лідерів у реалізації програми будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям, але є одне “але”.

“Полтавщина є одним з лідерів у реалізації програми будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Але, якщо лише 4 з 20 громад повністю виконали підготовчі роботи для будівництва спортивних майданчиків у встановлений термін, значить необхідно встановити більш жорстокі умови відбору. Тому на профільній комісії Полтавської обласної ради запропонуємо нові умови, точніше, два варіанти – або перераховувати до обласного бюджету частину коштів, або на 1 січня поточного року мати готову «основу» для будівництва”, – сказав Олександр Біленький.

Після перевірки готовності основ майданчиків виявилось, що з 20 майданчиків, лише 4 готові до вкладання штучного покриття (Дмитрівці, Щербанях, Лохвиці, Полтавській стоматологічній академії).

“Найбільша проблема з якою ми зіткнулися, під час будівництва майданчиків — це проектування та підготовка основ під штучне покриття. Майданчики будують по співфінансуванню: якщо Управління закупляє штучне покриття, то органи місцевого самоврядування будують основу й не завжди ця основа побудована за нормами”, – повідомив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

Обласною програмою з розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки передбачено будівництво 20 майданчиків зі штучним покриттям та 44-х модульно-спортивних майданчиків, так звані, вуличні антивандальні майданчики.

“Три суб’єкти взагалі відмовились від участі у проекті. Після чергової перевірки комісія вирішить, які заклади замінять тих, хто не впорався з поставленими завданнями. Ми звернули увагу на об’єкти, в яких вже побудована гарна основа для майданчика (Кобеляки, село Пришиб Кременчуцького району, ПТУ №23, Полтавська ЗОШ №5”, – додав Буцький.

З обласного бюджету виділили 80 млн грн, а з державного бюджету два роки поспіль виділяли по 8 млн грн. У 2017 році відремонтували спорткомплекс “Бугаєвський” та басейн в Щербанях. Цьогоріч — це спорткомплекси у Решетилівському та районі Миргородському районі.