Ви тут:
Освіта Полтавщина Споживач Суспільство 

Поїздки кременчуцьких школярів оплачуватимуть за рахунок міського бюджету

Поїздки кременчуцьких школярів до загальноосвітніх закладів у навчальному 2018-2019 році продовжуватимуть оплачувати за рахунок коштів міського бюджету

Оплата проводитиметься у рамках міської програми соціального спрямування, затвердженою позаминулого року. Програмою охоплюються школярі віком до 12 років, які для проїзду до навчальних закладів користуються маршрутними таксі та електротранспортом.

Дітям, які дістаються до шкіл тролейбусами, традиційно видаватимуться проїзні квитки, що не обмежують кількість поїздок.

Щодо поїздок у маршрутних таксі, то за один навчальний день учні безкоштовно можуть ним скористатися двічі – до навчального закладу та в зворотному напрямку.

Наразі в департаменті освіти Кременчука збираються заявки з загальноосвітніх закладів, учні яких під час навчального процесу користуються пасажирським транспортом.

Як повідомили в міськраді, міський голова Віталій Малецький дав доручення керівнику відділу транспорту виконкому міської ради Руслану Івашині з 1 вересня забезпечити в місті безперебійні пасажирські перевезення.

Після закінчення відпускного та канікулярного періодів комунальне та приватні автотранспортні підприємства мають виставити на маршрути таку кількість транспортних засобів, яка відповідатиме договірним умовам.