Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підтримка малого та середнього бізнесу: полтавські підприємці отримають відшкодування по кредитам

Підтримки малого та середнього бізнесу є одним із найвагоміших пріоритетів діяльності  Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, задля якого використовують безліч сучасних інструментів підтримки.

Комплексна програма розвитку МСП області до 2020 року передбачає надання фінансової підтримки підприємцям шляхом відшкодування тіла кредиту в залежності від кількості створених робочих місць.

Учора, під головуванням директора Департаменту Інни Іщенко, відбулось чергове засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів. Участь в якому взяли представники Департаменту фінансів, Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, фіскальної служби, фінансового управління, центру зайнятості, управлінь Держпраці та Пенсійного фонду, банківських установ, а також депутатського корпусу.

До уваги присутніх представили 5 цікавих бізнес-ініціатив, на реалізацію яких підприємці отримали кредитні кошти та придбали необхідне обладнання для облаштування робочих місць.

За результатами обговорення та відкритого голосування, були підтримані заявки підприємців, які займаються вирощуванням зернових та олійних культур, виробництвом металопластикових конструкцій, виготовленням та реалізацією кондитерських виробів власного виробництва, а також наданням послуг по шиномонтажу легкових автомобілів.

За кошти обласної цільової програми підприємці отримають відшкодування по кредитам на загальну суму в 126 тис. грн, що дозволить забезпечити 11 робочих місць.

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у конкурсному відборі, то прийом заявок триває до 30.10.2018, а детальну інформацію про умови участі Ви можете отримати у Департаменті.