Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Наступне покоління відеокарт NVIDIA GeForce вийде вже у вересні

На китайській виставці ChinaJoy представник компанії Galaxy Microsystems розповів, що нове покоління відеокарт NVIDIA GeForce стане доступним звичайним геймерам вже у вересні. Він також зазначив, що майбутнє покоління відео прискорювачів буде значно потужніше за те, яке зараз є на ринку, повідомляє “24 канал“.

“Майбутні рішення NVIDIA за продуктивностю будуть значно перевершувати поточне покоління відеокарт, і будуть підтримувати передову технологію трасування променів NVIDIA RTX. Компанія Galax намір випустити цілий ряд нових моделей, що належать до серій HOL (Hall Of Fame) і Gamer”, – наголосив представник Galaxy Microsystems.

На цьому тлі цікавим виглядає той факт, що ще в минулому місяці NVIDIA зареєструвала торгові марки Turing, Quadro RTX і GeForce RTX. Тепер в мережі з’явилися чутки, що, принаймні, відеокарти верхнього рівня позиціонування змінять систему найменування з GeForce GTX на GeForce RTX.

В такому випадку, ми можемо очікувати Titan RTX, GeForce RTX 2080 і GeForce RTX 2070. Простіші прискорювачі залишаться зі звичними назвами на кшталт GeForce GTX 2060 і GeForce GTX 2050.