Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Наше. Українське!”: у ДСОЦ «Горизонт» стартувала ІV зміна

10 серпня у ДСОЦ «Горизонт» стартувала четверта зміна «Наше. Українське!» для чотирьохсот шістдесяти семи дітей із Горішніх Плавнів і Полтави, Києва й Іршанська, Харкова й Вільногірська, Кременчука й Дніпра, Одеси, Полтавської і Київської областей, які виявили бажання  змістовно відпочити та добре оздоровитися у колі друзів та однолітків.

Директор оздоровчого центру Наталія Мартинович привітала четверту горизонтівську зміну «Наше. Українське!», яка зібрала найширшу географію дітей з усієї України, повідомляють у Горішньоплавнівській міській раді.

Подякувала органам місцевого самоврядування, адміністрації компанії Феррекспо за турботу про кожну дитину оздоровчого центру.

«Наше завдання – наповнити «Горизонт» духом кожної дитини, духом молодіжного розвитку, духом дружби і єднання», – підсумувала Наталія Мартинович. 

Святковий концерт продовжив урочисте відкриття, на якому своїми талантами ділилися горизонтівці у танцях і піснях, у запальних підтримках разом із загоновими вожатими. А увечері мешканці міста дитячих посмішок продовжували розважатися на дискотеці зі святковим феєрверком.