Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині чоловіка, який згвалтував 7-річну дівчинку, засудили до 12 років позбавлення волі

За принципової позиції прокуратури Полтавської області, раніше судимого чоловіка, який задовольняв статеву пристрасть неприроднім способом із 7-річною донькою співмешканки, засудили до 12 років позбавлення волі. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Встановлено, що в жовтні минулого року, 34-річний чоловік, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за незаконний обіг наркотиків, скориставшись відсутністю вдома своєї співмешканки, погрожуючи фізичним насильством, задовольняв статеву пристрасть неприроднім способом із 7-річною донькою жінки.

Окрім цього, під час проведення  обшуку, у чоловіка вилучили 77 грам особливо небезпечного наркотичного засобу канабісу, який він зберігав для власного вживання.

Кобеляцькою місцевою прокуратурою доведено вину зловмисника у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства до малолітньої особи) КК України та ч.2 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу (канабісу) КК України.

За принципової та наполегливої позиції прокуратури, рецидивіста засудили до 12 років позбавлення волі.

На даний час прокуратурою Полтавської області вирішується питання щодо застосування більш суворого покарання нелюду в апеляційній інстанції.