Ви тут:
Суспільство Україна 

«На Донбасі йде запекла боротьба між минулим і майбутнім», – генерал-лейтенант Сергій Наєв

Про це сьогодні повідомив Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв розпочинаючи прес-конференцію, присвячену першим підсумкам діяльності Об’єднаних сил з початку проведення військової операції на Донбасі.

– Сьогодні тут, на Донбасі, йде запекла боротьба між минулим і майбутнім, формується справжня свідома нація, яка є основою будь-якого здорового суспільства. Для того, щоб вистояти й перемогти, ми всі маємо чітко усвідомлювати, для чого ми тут, що робимо і заради чого, – зауважив Командувач Об’єднаних сил.

Він також зазначив, що певною мірою є символічним перші підсумки діяльності Об’єднаних сил підбивати буквально за кілька днів до 27-ї річниці Незалежності України.

– Колись всі ми раділи, що Незалежність прийшла до нас мирно, без воєн і потрясінь. Як виявилося, тоді, на початку 90-х років минулого століття, ми помилялися. Свобода ні для кого не падає з неба. Свободу треба виборювати. Солдати й офіцери Збройних Сил та Національної гвардії, правоохоронці й прикордонники, керівники та службовці військово-цивільних адміністрацій роблять все можливе, а інколи – просто неможливе, щоб відстояти історичне право нашого народу на свободу й незалежність.

Нагадаємо, що операція Об’єднаних сил розпочалася 30 квітня 2018 року, відповідно до вимог Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та за наказом Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.