Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородці урочисто підняли Державний Прапор

З нагоди Дня Державного Прапора України  23 серпня в Миргороді відбулася урочиста церемонія підняття нашого синьо-жовтого стягу у сквері Козацької слави. У заході взяли участь представники міської і районної  влади, військових частин,  трудових колективів, громадськість міста.

Прапор – символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Яскравими представниками молодого покоління патріотів є козацький рій “Соколята” МСШ №5. Юні козачата – неодноразові переможці різних етапів військово-патріотичної гри Сокіл (Джура). За їхню активну позицію перший заступник міського голови Сергій Швайка вручив рою Почесну грамоту Миргородської міської ради.

Почесне право підняти національний стяг було надано миргородцям, які героїчно боронять кордони України та прославляють місто своїми досягненнями: учаснику бойових дій на сході держави у складі 28-ї окремої механізованої бригади, Герою-АТОвцю  Андрію Балко. Його дивізіон утримував нульові кордони станиці Луганської, Красногорівки, Мар’янки.

Разом з ним прапор піднімала його донька, неодноразова чемпіонка України з таїландського боксу та кікбоксингу, чемпіонка Європи та чемпіонка Світу з кікбоксингу 2018 року Анастасія Балко, а також та чемпіон Світу з таїландського боксу муей тай 2017 року , багаторазовий чемпіон України з таїландського боксу, кікбоксінгу та боксу, переможець професійного турніру в Угорщині, фіналіст турніру найсильніших кікбоксерів Світу в Китаї, Чемпіон Світу з Муай спорту 2017 року, Чемпіон Світу з кікбоксингу 2018 року, Майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу Владислав Мельник.