Ви тут:
Оголошення Суспільство 

Молодий Народний Рух оголошує про початок проекту “Обличчя Незалежності”

Молодий Народний Рух починає відбір молодих співавторів книги, яка міститиме 100 життєвих історій про боротьбу за Незалежність України кінця 80-х початку 90-х років. Проект “Обличчя Незалежності” реалізовується за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України в сфері відродження національно-патріотичного виховання.

“У кожному великому і маленькому місті живуть сміливці, які у кінці 80-х на початку 90-х років поставили неймовірну мету – здобути українську державність. І вони перемогли! Ми відчуваємо за собою обов’язок знайти цих героїв, зберегти їхні спогади та прославити їхні вчинки”.

Вимоги до участі в проекті:

  • народитися в Незалежній Україні (після 24.08.1991 року);
  • мати досвід написання текстів (блогів, постів у соціальних мережах, статей), або мати велике бажання розвиватися в цьому напрямку;
  • заповнити анкету до 17 серпня 2018 р.

Особи, які будуть відібрані для участі в проекті, пройдуть безкоштовне навчання з основ журналістики 25-27 серпня у  Львові.  Організатори забезпечують проживання та харчування. Доїзд до м. Львів здійснюється за власний рахунок. Після успішного проходження курсу навчання учасник семінару-тренінгу отримує сертифікат.

Учасник проекту, який пройшов навчання,  бере на себе обов’язок записати не менше 3 інтерв’ю із борцями за Незалежність України та опублікувати їх на своїх сторінках у соціальних мережах.

Запитання та пропозиції можна подавати за телефоном 0669901393 (Андрій) або на електронну скриньку mnr.sekretariat@gmail.com.

Також просимо відгукнутися за вказаними контактами учасників подій здобуття Незалежності України, які готові дати інтерв’ю в рамках проекту.  Або надати інформацію про контакти людей, історії боротьби яких варто знати всій Україні.