Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Маск відмовився змінювати модель управління компанією Tesla

Один зі співзасновників та генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск відмовився змінювати стиль управління компанією. Про це він заявив на своїй сторінці у Twitter, відповівши таким чином на лист члена ради директорів Uber Technologies Аріанни Хаффінгтон. повідомляє “24 канал”.

Зазначимо, 17 серпня Хаффінгтон написала відкритого листа Маску у відповідь на його інтерв’ю газеті The New York Times, в якому закликала його змінити стиль управління компанією, звинувативши в застарілому, антинауковому і жахливо неефективному підході до використання людської енергії.

“Ford і Tesla – єдині американські автомобільні компанії, які уникли банкрутства. Я тільки що повернувся додому з заводу. Ви вважаєте, що це (зміна стилю управління – ред.) можливий підхід. Це не так”, – написав Маск у відповідь.

В інтерв’ю виданню очільник Tesla розповів, що він працює по 120 годин на тиждень, а іноді і по 3-4 дні не покидає завод. Також він поскаржився, що останній рік став для нього “найважчим і болючим” за всю кар’єру. За його словами, свій 47 день народження він відсвяткував на роботі, а також всю ніч і день після нього, і після цього ледве встиг на весілля брата.

Хаффінгтон розкритикувала такий підхід до ведення бізнесу.

“Це схоже на спробу запустити нас в наше майбутнє чистої енергії (або в космос) з вугільним паровим двигуном. Це просто не спрацює”, – заявила вона.

За даними Blоomberg, після інтерв’ю Ілона Маска акції Tesla впали на 8,9%, що є антирекордом за останні два роки.