Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

LTAVAATTACKSERIES’18 4 етап стартує на початку осені

Організатори запрошують усіх полтавців та гостей міста активно провести перші вересневі вихідні на 4 етапі LTAVAATTACKSERIES’18.

Кожен етап пропонує глядачам щось нове та цікаве: автомобілі, учасники, рекорди тощо.

Кожен прихильник автоспорту знає, що ці перегони збирають більше 50 унікальних спортивних машин з усієї України. На змаганнях представлено 6 класів, які мають свої особливості та переможців: Street, AWD, AWDlight, 2WD, ProSport, SuperSport.

Кожного етапу найкращі знавці змагань, беруть участь у розіграші від ведучого, та отримують корисні подарунки.

Кожен глядач знайде для себе враження, позитивні емоції, нову інформацію, з користю проведений вихідний на СТК «Лтава».

Кожного року пілоти й організатори викладаються на повну, щоб продемонструвати найкращі результати, рівень підготовки, пристрасть до тієї справи, яку роблять.

Приділіть 2 вересня  поїздці на картодром «Лтава» тапереконайтеся у цьому самі. До речі, цього разу заплановано реверс траси, тому змагання обіцяють бути складнішими, а заодно напруженішими й цікавішими.

“Маленька підказка для майбутніх учасників розіграшу від ведучого – захід проходить під егідою Автомобільної Федерації України (ФАУ) та Полтавської областної Федерації Автоспорту, в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», незмінний та незамінний організатор – Андрій ПРИХОДЬКО”, – йдеться ц прес-релізі організаторів.