Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Купувати квитки на домашні матчі “Ворскли” відтепер можна онлайн

З вдосконаленням головної спортивної арени Полтавщини стало можливо купувати квитки на матчі «Ворскли» в Інтернеті.Про це повідомилил у прес-службі полтавського клубу.

На офіційному сайті вже з’явилася функція «придбати квиток». Для цього Вам потрібно одноразово зареєструватися у системі, а це кілька нескладних кроків, і потім на мапі стадіону обрати найкраще для Вас місце і з тих, що виділені на продаж у конкретному матчі. Потім вже все просто – сплачуєте вартість квитка за допомогою банківської картки, і отримуєте його на електронну пошту. Зауважимо, що ціни на квитки керівництво клубу залишило минулорічні, не зважаючи на те, що тепер сервіс з продажу став значно кращим. Збільшувати вартість на матчі УПЛ у «Ворсклі» не збираються, головна мета – залучити якомога більше уболівальників на стадіон!

Зауважимо також, що Вам навіть можна не роздруковувати квиток, його лише треба вивести на екран смартфону, піднести штрих-кодом до сканеру на турнікеті і таким чином потрапити на стадіон.

“Звичайні квитки, як і завжди, незабаром можна купити у касах стадіону, а в майбутньому – в точках продажу у межах міста”, – зазначили в прес-службі клубу.

“Адміністрація ФК «Ворскла» запрошує уболівальників на матч із «Маріуполем» подивитись на гру команди Полтавщини номер один, а також оцінити якість нового зручного доступу на стадіон, системи освітлення та багато чого іншого. Єдине прохання до вболівальників прийти на гру заздалегідь, щоб уникнути можливої тисняви на входах до стадіону”.