Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужани вивчають успішний досвід литовських партнерів із енергомодернізації житла

У рамках робочого візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» для ОСББ та управляючих компаній Кременчука проведено практичний  семінар, де була проведена презентація процесу реновації багатоквартирних будинків житлового фонду Литовської Республіки.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що протягом останніх років між Україною та Литвою розвиваються тісні міжнародні стосунки. З минулого року вони були підкріплені встановленням побратимських зв’язків Кременчука з містом Алітус, які передбачають обмін перспективним  досвідом у різних сферах життєдіяльності, економічній, гуманітарній, соціальній галузях тощо, повідомляють у міській раді.
Володимир Пелипенко підкреслив, що на сьогоднішній день пріоритетним проектом, у вивченні якого та в подальшій реалізації зацікавлене наше місто, є запроваджена литовськими партнерами програма реновації (енергомодернізації) багатоквартирних будинків. У Литві завдяки комплексній реновації об’єктів житлового фонду досягнуто головної мети – зменшення розміру видатків пересічних споживачів.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що в нинішніх умовах, коли тарифи на енергоносії постійно збільшуються, ми повинні розуміти, які заходи провести, щоб  кременчужани мали можливість заощадити на витратах за енергопослуги. Він висловив сподівання, що успішний литовський досвід допоможе обрати правильний шлях.
Під час спілкування з головами ОСББ і керівниками управляючих компаній експерти Агентства з економії енергії в житла «ВЕТА» поділилися досвідом роботи з реновації багатоквартирних будинків, з етапами енергомодернізації, створенні інвестиційних проектів тощо.
Перейти до вмісту