Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Котелевські рятувальники провели рейд житловим сектором

Сьогодні фахівці Служби порятунку «101» разом з головою Малорублівської сільської ради провели рейд житловим сектором сіл Мала Рублівка, Лихачівка, Дем’янівка та Мар’їне Котелевського району.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадували основні правила пожежної безпеки, розповідали як уникнути надзвичайних подій та навчали алгоритмам дій у різних екстремальних ситуаціях. Також, співробітники ДСНС розповідали як діяти у разі виявлення підозрілих предметів та застарілих боєприпасів часів минулих війн. Аби люди не забували важливі правила безпечної поведінки, рятувальники наостанок бесід вручали тематичні листівки. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню. Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.