Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Кількість електромобілів в Європі перевищила мільйон

Кількість електромобілів в Європі в першому півріччі перевищила 1 мільйон, а до кінця року має досягти 1,35 мільйона. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на шведську дослідницьку компанію EV-Volumes, що збирає дані про електрокари.

Продажу електромобілів, за даними аналітиків, у першій половині 2018 року збільшилися на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року і досягли 195 тисяч. Загалом електромобілі поки що становлять лише 2% від усіх покупок машин в Європі.

Лідером з продажу електромобілів в Європі залишається Норвегія – тут у першому півріччі було продано 36,5 тисячі електромобілів, що на 32% більше, ніж роком раніше. На другому місці знаходиться Німеччина, третє місце займає Великобританія.

Відзначимо, що в 2017 році Україна посіла п’яту позицію в світовому рейтингу країн, де розвивається використання електромобілів.

Відомо, що за останні роки електромобілі в Україні набувають все більшу популярність. Одними з найпоширеніших електромобілів є Nissan Leaf, Renault Fluence і Tesla Model S.

Зокрема, в Україні з’явився і пасажирський електротранспорт. У січні 2016 року у Львові був випущений перший электробус, який проводиться на місцевому заводі “Електрон”.