Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Інститут аналітики та адвокації запрошує на тренінг для представників ОГС Полтавщини

Аналітичний центр хоче поділитися досвідом з неурядовцями. Тому організація оголошує набір на навчання.

Тренінг відбудеться 4 вересня у м. Полтава. Кількість місць – 15. Для участі до 23 серпня потрібно заповнити анкету. За результатами відповідей організатори сформують програму тренінгу, яка включатиме найбільш актуальні теми.

Про місце та точну дату проведення тренінгу учасникам повідомлять після 27 серпня на електронні адреси, вказані в анкетах.

Для довідок телефонуйте на номер (066) 181-1512 або пишіть на електронну адресу iradomnenko1989@gmail.com.

Також на базі аналітичного центру відбудеться стажування для представників ОГС Полтавської та Сумської областей.

Упродовж тижня стажер зрозуміє як працює аналітичний центр, його основні завдання, структуру та функцію кожного з членів команди. Представники громадськості здобудуть базові знання за такими напрямками:

  • Унормування внутрішніх процесів в організації;

  • Операційна діяльність та менеджмент (у тому числі і фінансовий);

  • Аналітична діяльність та аналітичні продукти;

  • Адвокація;

  • Юриспруденція для НУО;

  • Медіа та комунікації;

  • Соціологічні дослідження.

Якщо Ви хочете на тиждень потрапити до команди ІАА та побачити функціонування аналітичного центру зсередини, зареєструєтеся за цим посиланням до 31 серпня 2018 р. та пройдіть відбір. У результаті представники не менш ніж 5 ОГС отримають можливість стажування на базі ІАА.

Додаткову інформацію Ви можете дізнатися за телефоном: +38 (094) 963 24 85, або написавши на електронну адресу: iaa.ukraine@gmail.com чи у Facebook.

Довідково: Проект впроваджується Інститутом аналітики та адвокації у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»