Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громадські роботи на Миргородщині: підтримка безробітних та користь для громади

Одним з основних напрямків роботи служби зайнятості є організація громадських робіт для безробітних осіб, тому Миргородська міськрайонна філія Полтавського ОЦЗ постійно співпрацює у цьому напрямку з органами місцевого самоврядування, зокрема з головами сільських, селищних рад та головою об’єднаної територіальної громади.

У зв’язку з складною ситуацією, яка склалася на селі, громадські роботи є практично основним джерелом офіційних доходів для безробітних громадян та можливістю отримати страховий стаж, повідомляють у міській раді.

Одним з основних напрямків роботи служби зайнятості є організація громадських робіт для безробітних осіб, тому Миргородська міськрайонна філія Полтавського ОЦЗ постійно співпрацює у цьому напрямку з органами місцевого самоврядування, зокрема з головами сільських, селищних рад та головою об’єднаної територіальної громади. І це не дивно, бо у зв’язку з складною ситуацією, яка склалася на селі, громадські роботи є практично основним джерелом офіційних доходів для безробітних громадян та можливістю отримати страховий стаж.