Ви тут:
Відео Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Гадяцькі аграрії завершили збір ранніх зернових і готуються до посіву озимини (ВІДЕО)

Аграрна тема стала однією з головних тем під час сьогоднішньої апаратної наради у Гадяцькій РДА. Підбили підсумки збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району. Радує той факт, що цього року врожайність вища, ніж торік. Найбільший загальний врожай зерна отримали хлібороби з виробничого підрозділу агрофірми ім. Т. Г. Шевченка, Веприцького відділу ТОВ «Агро Край» та СПОП «Нива». Про це на своїй сторінці у соцмережі напиасв голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

– Загалом в комплексі ранніх робіт було задіяно 67 зернозбиральних комбайнів, з яких 40 іноземного виробництва. Кожного року машино-тракторний парк наших агроформувань оновлюється. Цьому, зокрема, сприяє програма державної компенсації аграріям на сільськогосподарську техніку. Нині сільгоспвиробники активно готуються до збирання урожаю круп’яних культур, заготівлі силосу та зеленого корму для тварин. Також повним ходом йде підготовка до осінньо–польових робіт. Переконаний, що робота сільськогосподарських підприємств району буде такою ж плідною восени. Сільське господарство залишається однією із базових галузей, а злагоджена робота — запорука продовольчої безпеки держави, – написав Матюшенко.

Аграрії повністю завершили збір ранніх зернових і готуються до посіву озимини та збирання пізніх культурАграрна тема стала однією з головних тем під час сьогоднішньої апаратної наради. Підбили підсумки збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району. Радує той факт, що цього року врожайність вища, ніж торік. Найбільший загальний врожай зерна отримали хлібороби з виробничого підрозділу агрофірми ім. Т. Г. Шевченка, Веприцького відділу ТОВ «Агро Край» та СПОП «Нива».Загалом в комплексі ранніх робіт було задіяно 67 зернозбиральних комбайнів, з яких 40 іноземного виробництва. Кожного року машино-тракторний парк наших агроформувань оновлюється. Цьому, зокрема, сприяє програма державної компенсації аграріям на сільськогосподарську техніку. Нині сільгоспвиробники активно готуються до збирання урожаю круп’яних культур, заготівлі силосу та зеленого корму для тварин. Також повним ходом йде підготовка до осінньо–польових робіт.Переконаний, що робота сільськогосподарських підприємств району буде такою ж плідною восени. Сільське господарство залишається однією із базових галузей, а злагоджена робота — запорука продовольчої безпеки держави.

Опубліковано Олексієм Матюшенком Вівторок, 21 серпня 2018 р.