Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Google отримала перші скарги на оновлення операційної системи до Android 9.0 Pie

Оновлення програмного забезпечення – звичайна практика для поліпшення функціональності ґаджетів. Проте, часто код оновлення має і прикрі помилки, з одною з яких зіткнулися власники Google Pixel XL, які отримали довгоочікуване оновлення одразу після релізу дев’ятої версії Android. Про це повідомляє “24 канал“.

Після оновлення до Android 9.0 Pie володарі Pixel XL виявили проблему з акумулятором при використанні кабелів стандарту USB-PD. У новій версії мобільної ОС функція швидкої зарядки перестала працювати, а статус, який відображається на дисплеї, сигналізує власникам про повільну зарядку або зовсім її відсутність. У деяких випадках пристрій відмовлялося заряджатися від блоків живлення сторонніх виробників.

Раніше з такою проблемою стикалися і користувачі, які встановили бета-версію Android 9.0 DP4, в результаті вона перекочувала і в фінальну версію. Примітно, що перше повідомлення зі скаргою на порталі Google Issue Tracker представники компанії закрили з позначкою “Неможливо виправити”. Після створення аналогічного поста один із співробітників Google попросив всіх, хто зіткнувся з помилкою, надіслати детальний звіт про те, що трапилося.

На даний момент власникам Pixel XL залишається лише очікувати чергового патча, який зможе виправити цю проблему. Варто відзначити, що на пристроях Pixel 2 та Pixel 2 XL такої помилки не спостерігалося.