Ви тут:
Суспільство 

До Полтавської обласної бібліотеки передали книгу про оборону Луганського аеропорту

До фондів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Котляревського надійшла книга “У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту”, яку люб’язно подарував для читачів Благодійний фонд “Народна підтримка воїнів АТО”. Про це повідомили на сторінці ПОУНБ.

“Ця книга – результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців”, – йдеться у повідомленні.

У документальній хроніці описані події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту “Луганськ” та прилеглих населених пунктів (квітень – початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима – весна 2013-2014 років). Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.