Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

До нового навчального року на Гадяччині відремонтують дорогу в одній із ОТГ (ВІДЕО)

Нова дорога — до нового навчального року. Нині на Гадяччині проводять поточний ремонт дороги Петрівка-Роменська — Середняки. Роботи ведуть за рахунок коштів з районного бюджету та шляхом співфінансування з місцевого — 100 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав головаа Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.

– Хай скептики продовжують вправляються у “гостротах” в мережі Фейсбук, а наша команда тим часом продовжує ремонт доріг. Тому звітує мешканцям Гадяччини про те, які шляхи вже привели до ладу і де, тривають ремонтні роботи. Чому саме ця дорога, запитаєте ви? Адже на території Петрівсько-Роменської ОТГ є ще автошляхи, які потребують термінового ремонту. Пояснюю логіку: незабаром стартує новий навчальний рік, і саме цією дорогою через Середняки — Коновалово — Ветхалівка — Петрівка-Роменська щоденно возитиме дітей шкільний автобус. Тому пізніше плануємо провести ще й капітальний ремонт цієї дороги. Дороги в Гадяцькому районі мають бути безпечними та якісними, – йдеться у повідомленні.

Нова дорога — до нового навчального рокуХай скептики продовжують вправляються у “гостротах” в мережі Фейсбук, а наша команда тим часом продовжує ремонт доріг. Тому звітує мешканцям Гадяччини про те, які шляхи вже привели до ладу і де, тривають ремонтні роботи.Нині проводиться поточний ремонт дороги Петрівка-Роменська — Середняки. Роботи ведуться за рахунок коштів з районного бюджету та шляхом співфінансування з місцевого — 100 тисяч гривень. Чому саме ця дорога, запитаєте ви? Адже на території Петрівсько-Роменської ОТГ є ще автошляхи, які потребують термінового ремонту. Пояснюю логіку: незабаром стартує новий навчальний рік, і саме цією дорогою через Середняки — Коновалово — Ветхалівка — Петрівка-Роменська щоденно возитиме дітей шкільний автобус. Тому пізніше плануємо провести ще й капітальний ремонт цієї дороги. Порівнюючи нинішню ситуацію з ремонтами доріг та минулих років, то як говорять в Одесі, це дві великі різниці. І хай не так швидко, як би хотілося, але послідовно приводимо наші шляхи до ладу. Позиція незмінна — дороги в Гадяцькому районі мають бути безпечними та якісними!

Опубліковано Олексієм Матюшенком Середа, 1 серпня 2018 р.