Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

До Кременчука прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні (ВІДЕО)

У Кременчуці з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні його Високоповажність пан Самат Ордабаєв.  Його супроводжує перший секретар Республіки Казахстан в Україні, керуючий справами Посла Республіки Казахстан  Умар Кізатов. Сьогодні високоповажні гострі зустрілися з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким та його заступниками.

Під час розмови, пан Посол висловив своє захоплення містом, його приємно вразила чистота, доглянутість, озеленення, а також стан кременчуцьких доріг, які в рази якісніші, аніж він бачив по всій Україні. Кременчук цікавий для Республіки Казахстан, перш за все, в плані економічних зв’язків і співпраці, саме тому пан Самат Ордабаєв сьогодні має намір побувати на деяких кременчуцьких підприємствах та зустрітися з представниками бізнесу. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віталій Малецький подякував пану Послу за велику роботу в плані налагодження дружніх та економічних зв’язків між Україною Та Республікою Казахстан і висловив надію, що сьогоднішній візит до міста стане початком нових спільних взаємовигідних проектів.