Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До бюджету сільських рад Полтавщини надійшло більше 790 тисяч гривень за проведення земельних торгів у серпні 2018 року

На земельних торгах, які провели 8-9 серпня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на п’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Котелевського й Решетилівського районів. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Загальна площа переданих в оренду земельних наділів – понад 94 гектари. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 26,98 гектара, 30 гектарів і 8,67 гектара на території Пащенківської сільської ради Решетилівського району, М’якенківської сільської ради Решетилівського району й Микілківської сільської ради Котелевського району, де стартова ціна піднялася до 53,88%, 53,2% та 49,99% від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Котелевського та Решетилівського районів щорічно надходитиме орендна плата у розмірі більше 791 тисячі гривень.

Довідково. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».