Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Державний Прапор України урочисто підняли на території Кременчуцького реактивного артилерійського полку (ФОТО)

Сьогодні у Кременчуці відбувся мітинг, присвячений Дню Державного Прапора України. Другий рік поспіль підняття Державного Прапору України, з нагоди великого національного свята, проходить на території Кременчуцького реактивного артилерійського полку, службовці якого від самого початку агресії на сході нашої країни з честю боронять українську землю. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, представники влади та депутатського корпусу, трудових колективів, військових підрозділів, які дислокуються у Кременчуці, учасники АТО. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький привітав зібрання з Днем Державного Прапору України, який є символом суверенітету нашої незалежної держави. Керівник міста наголосив, що Україна пройшла складний шлях до свої незалежності.

– Так історично склалося, що цей шлях супроводжується великими потрясіннями. Сьогодні історія дає українській державі черговий шанс назавжди вибороти свободу для свого народу. І знову він проходить  жорстоких умовах.   Чотири роки тому на нашу землю вступив загарбник, який хоче повернути Україну під свій контроль. Цим планам не відбутися ніколи, бо українська земля є нашою і  вона під надійною охороною, – підкреслив міський голова.

Керівник міста  висловив слова щирої вдячності захисникам української незалежності за їх ратний подвиг і щоденну службу, яка сьогодні дозволяє Україні розбудовуватися, рухатися вперед упевненим курсом до  європейського майбутнього. Віталій Малецький зазначив, що наша молода держава в досить короткий термін створила нову боєздатну армію, сильну, потужну, добре озброєну. У цьому Збройним Силам України велику допомогу надавали та надають підприємства, волонтерські організації, влада різних рівнів. Зі свого боку він запевнив, що влада Кременчука  і надалі допомагатиме своїм захисникам, бо сильна армія – це запорука незалежності країни.  

Слова вітання з нагоди державного свята пролунали від командира військової частини А – 1546 полковника Олександра Келембета.

Цього дня військовими відзнаками за мужність, проявлену під час виконання службового обов’язку перед народом України, вручили командиру та військовослужбовцям військової частини.

Особовий склад в/ч А-1546 та службовці Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України пройшли урочистим маршем. Потім всі учасники урочистого заходу мали можливість ознайомитися з одиницями бойової техніки, установкою залпового вогню, які стоять на озброєнні реактивного артилерійського полку, для них була проведена екскурсія територією військової частини.