Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

9 млн грн акцизного податку надійшло до державного бюджету за сім місяців, – ДФС Полтавщини

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, в січні-липні поточного року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи за січень-липень 2018 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 9 млн грн; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 100,5 млн грн; сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – в сумі 19,4 млн гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам – виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 292,3 млн штук марок акцизного податку.

Проведено 163 камеральні перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства з акцизного податку, за результатами яких нараховано 4,26 млн грн акцизного податку та фінансових санкцій.

За рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджетів всіх рівнів у січні-липні 2018 року додатково надійшло 0,08 млн. грн. акцизного податку.

Заступник керівника обласного управління ДФС підкреслив, що з метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією здійснено 89 перевірок торгівельної мережі області, за результатами яких виявлено 47 порушень чинного законодавства, в тому числі 27 фактів реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими мінімальних роздрібних цін, встановлених на дані види продукції.

Відповідно матеріалів перевірок застосовано штрафні санкцій в сумі 0,55 млн грн, сплачено 0,25 млн грн.

Також, за результатами розгляду матеріалів, наданих оперативним управлінням, прийнято рішення про застосування фінансових санкцій на суму 1 млн. гривень.

У відповідності до чинного законодавства суб’єктам господарювання оформлено 4461 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 2617- алкогольними напоями та 1844 – тютюновими виробами).