Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

3,4 млн грн отримали підприємці Полтавщини у рамках проекту “Рука допомоги”

У Полтавській області успішно реалізується пілотний проект Міністерства соціальної політики України “Рука допомоги”, метою якого є повернути на ринок праці працездатних безробітних з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу, та внутрішньо переміщених осіб.

Органи соціального захисту населення з 3,5 тис. потенційних учасників пілотного проекту до участі у ньому залучили більше половини, повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

З початку дії пілотного проекту на постійне місце роботи працевлаштуавли 444 особи, до громадських робіт залучили 440 осіб.

Фінансову допомогу для започаткування власної справи за рішенням обласної Комісії при облдержадміністрації з початку дії пілотного проекту отримали 40 осіб. На придбання обладнання та матеріалів для вказаної категорії осіб з Державного бюджету використано 2,6 млн. грн.

У 2018 році 15 суб’єктів господарювання скористалися можливістю розширити свою діяльність і отримати безвідсоткову фінансову допомогу на придбання обладнання та матеріалів на загальну суму 0,8 млн.грн, що дало можливість додаткового створення 30 нових робочих місць.

Загальна сума поворотної фінансової допомоги, надана в рамках проекту для розвитку підприємництва в Полтавській області, склала 3,4 млн. грн.