Ви тут:
Суспільство Україна 

Змінилися правила перетину кордону для дітей

Кабінет міністрів на своєму засіданні змінив правила перетину кордону для українців. Так, уряд підтримав внесення змін до своєї постанови, що стосуються правил перетину кордону для дітей.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на РБК-Україна.

Зокрема, до чинної постанови щодо правил перетину кордону пропонується додати норму про те, що проїзний документ дитини дійсний протягом терміну, на який він виданий. Крім того, Кабмін дозволив членам екіпажу літака супроводжувати неповнолітніх дітей.

Виїзд з України осіб до 16 років, у супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі пред’явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій.

За рішенням уряду, таким документом може бути свідоцтво про народження дитини, видане компетентним органом іноземної держави, яке не містить інформації про батька дитини, легалізованого або засвідченого апостилем, а також без будь-якого додаткового засвідчення у випадках, передбачених міжнародним договором України.

Система Orphus