Ви тут:
PROвсе Культура Суспільство Україна 

Журнал про фотографію «5.6» збирає на краудфандингу 200 тис. грн для друку нового номеру

На краудфандинговій платформі «Спільнокошт» розпочався збір коштів для друку нового номера журналу «5.6» – українського видання про фотографію, яке кожен випуск присвячує дослідженню нової теми, пише Детектор медіа.

Зазначається, що майбутній номер журналу «5.6», на який збирають кошти, буде одинадцятим і називатиметься «Архітектура, громада і час». Він розповість про трансформації української архітектури та її нинішній стан.

«В українській архітектурі XX століття сталося кілька кардинальних поворотів, які назавжди змінили обличчя наших міст. При цьому після вибору кожного нового курсу спадщина попереднього ігнорувалася. Відсутність правонаступництва, стабільного розвитку і бурхливе зростання первинного капіталу багато в чому зумовили стан української архітектури на початку XXI століття. Команда “5.6” підготувала критичний номер, присвячений стосункам між громадою, забудовниками та архітекторами. Головна мета – показати хаотичний стан будівництва в українських містах», – йдеться у коментарі до збору коштів.

На випуск журналу планують зібрати 200 тисяч гривень. Як стверджується, ці гроші підуть на розробку дизайну номера, професійний переклад (видання виходить англійською та українською), друк тиражу. Підтримати проект можна на сторінці кампанії.

Система Orphus