Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Землевласники та землекористувачі частіше почали звертатися за допомогою до антирейдерського штабу

17 липня на засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів детально розглядали кілька проблемних питань: звернення ТОВ «Райземінвест» щодо компенсації за орендну плату та врегулювання відносин з ТОВ «ІПК «Полтавазернопродукт»; ситуацію, що склалася з приватною агрофірмою «Подоляка» щодо знищення посівів працівниками ГПУ «Полтавагазвидобування» та ситуацію, яка склалася у фермерському господарстві «М.В. Щедрий лан», щодо землі запасу Карлівської районної державної адміністрації на території Халтуринської сільської ради.

«Часто, щоб врегулювати спірні питання, сторони конфлікту потрібно лише посадити за стіл переговорів та конкретно розібратися з претензіями кожного», – зауважив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко. Детально обговоривши обставини кожної справи, члени штабу надали усім представникам конфліктних ситуацій роз`яснення, згідно з нормами чинного законодавства у сфері державної реєстрації речових прав та у галузі земельних відносин, щодо вирішення питань у правовому полі.

Також на засіданні антирейдерського штабу заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила Григорьєва ознайомила присутніх з особливостями роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Система Orphus