Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завтра у Кременчуці запрацює новий офіс ЦНАП (ФОТО)

Завтра з 9 години ранку Центр надання адміністративних послуг Кременчука розпочне роботу в новому офісі на вулиці Гагаріна, 14.

Наразі в центрі після капітального ремонту тривають завершальні організаційно-технічні роботи з підготовки до прийому громадян. В новому капітально відремонтованому приміщенні ЦНАПу передбачено все, щоб обслуговування громадян відбувалося на вищому рівні, відкрито, прозоро, без черг і  затримок у часі. Напередодні початку роботи Центру надання адміністративних послуг народний депутат Юрій Шаповалов та міський голова Віталій Малецький провели зустріч із його колективом. Про це повідомили у міській раді.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що завдяки підтримці народного депутата України Юрія Шаповалова, для реконструкції приміщення ЦНАП були залучені кошти державного бюджету. Матеріально-технічна база Центру надання адміністративних послуг повністю забезпечена сучасним обладнанням і працює за новітніми технологіями. Саме такими є сучасні вимоги в частині  надання адміністративних послуг, в такому новому європейському форматі працюватиме ЦНАП Кременчука.

Народний депутат України Юрій Шаповалов підкреслив, що приміщення Центру надання адміністративних послуг відповідає всім сучасним вимогам. У центрі створені всі умови для того, щоб кожний пересічний громадянин був певен в тому, що прийшовши в нього за будь-якою послугою, він отримає її без корупції, відкрито та без черги.

Система Orphus