Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завтра оголосять результати конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Кременчуці

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося відкриття конкурсних пропозицій, що надійшли від охочих взяти участь у конкурсі з призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Кременчуці.

Як зазначив головуючий на засіданні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заявки на участь у вищезазначеному конкурсі надійшли від 3-х організацій: ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ«Місто для людей» та ТОВ КП «Українська житлова компанія». Проте,  лише 2 із них, а це – ТОВ «Житлорембудсервіс» і  ТОВ «Місто для людей» виконали умови конкурсу та своєчасно, а саме, до 16:00 9 липня,  надали конкурсні пропозиції, що дозволяють їм стати учасниками конкурсного відбору. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Відкриття пакетів із конкурсною документацією проходило публічно в присутності членів конкурсного комітету, представників організацій – учасників конкурсу та засобів масової інформації. Після перевірки відповідності переліку наданих документів умовам проведення конкурсу, прийняли рішення вивчити пропозиції, а переможців конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Кременчуці оголосити 11 липня о 16.00 год.

Система Orphus