Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завершився обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник»

На базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» у селі Головач Полтавського району завершив роботу обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», заснований Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У таборі навчалося військовій справі та оздоровилося 86 вихованців військово-патріотичних клубів та гуртків міста Полтави, Чутівського, Кобеляцького, Зіньківського районів та «юних десантників» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Програма передбачала наступні дисципліни: стройову, вогневу, інженерно-саперну, повітряно-десантну, гірську, тактико-медичну, військово-тактичну підготовку. Юні армійці виконували початкову вправу з бойових навчальних стрільб з АК-74 на військовому полігоні в с. Вакуленці Полтавського району. Проводилося навчання та змагання з військово-тактичної гри «Лазертаг». Вихованці змагалися з волейболу, міні футболу, стрільби із пневматичної гвинтівки, гірської підготовки.

Підсумком навчань стали дводенні ротно – штабні навчання з нічною тривогою та польовим виходом.

На закритті табірної зміни курсанти отримали грамоти за успішне проходження курсу з військової підготовки, а взводи – цінні подарунки за перемогу у змаганнях.